شرکت مهندسی محققان یاسین

رنکینگ در جایزه: توانمندی دو ستاره

 

شرکت مهندسی محققان یاسین(دانش بنیان) درسال 1383 تاسیس شده و از سال 1392 بصورت تخصصی برروی طراحی و تولید بردهای پردازشی و نمونه‌برداری تمرکز دارد. بوردهای پردازشی و ابر پردازشی مبتنی بر FPGA UltraScale و DSP  66AK2L/H می باشد که پیشرفته ترین آن قابلیت  3000 میلیارد عملیات در ثانیه را دارد. این بوردها دارای DDR4 , USB3 , PCIe و موارد دیگر  هستند که می توانید جزئیات آن را در وبسایت www.yeco.ir مطالعه نمایید. *بوردهای نمونه برداری ADC و DAC با رزولیشین و کانال ها ورودی و خروجی مختلف و نرخ 4000 مگاسمپل برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال و 5600 مگا سمپل برای تبدیل دیجیتال به آنالوگ طراحی و تولید شده است.

*درایورها, کدها وIP های بروز شده ی بوردها همراه بورد داده خواهد شد و در طول مدت استفاده بروزرسانی هایی که انجام می شود در اختیار مشتریان قرار می گیرد که نمونه IPهای بروز شده را می توانید در سایت www.yeco.ir ملاحظه نمایید.

*دوره های تخصصی Vivado برای اولین بار بصورت تخصصی در سه سطح برگزار می شود که یازدهمین دوره این کلاس ها مهر 96 برگزار خواهد شد. در این دوره ها علاوه بر آموزش تئوری, بصورت تیم های دو نفره بورد در اختیار عزیزان قرار میگیرد و با Artix7 تست ها و آموخته های خود را آزمایش می کنند.

برای مشاهده طرح درس و تقویم آموزشی به کانال ما بپیوندید. http://t.me/yecoir